PDF Katalog içinnn tıklayınız.
Lineflex Bayilik Başvurusu
TR / EN
Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'nun Mesajı


Ana Sayfa / Hakkımızda
Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'nun Mesajı


Şahap Aktaş
Yönetim Kurulu Başkanı

Değerli Paydaşımız,

Ülkemizde son yıllarda siyasal, ekonomik, kültürel ve toplumsal açıdan pek çok gelişme ve atılım gerçekleştirildiğini görebiliyoruz. Hemen her alanda birçok değişimin yaşandığı Türkiye, dünyanın lider ülkeleri arasında yer alma hedefiyle yoluna emin adımlarla devam ediyor. Yakın geçmişte ekonomik krizlerle boğuşan ülkemizin, önüne koyduğu bu vizyon ve hedef dahilinde gösterdiği büyüme süreci, genç ve dinamik nüfusun da katkısıyla, yükselerek devam edecektir.

Küçük bir atölye olarak faaliyete başlayan Aktaş, bugün 6 kıtada faaliyet gösteren, sektörde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan bir konuma geldi. Elbette ki bu başarıya ulaşmak kolay iş değil. Asıl zor olan nokta ise; bu başarıyı daim kılmak.

76 yıllık bir geçmişe sahip olan Aktaş Holding açısından ele aldığımızda; mevcut hedeflerimize paralel, yurtiçi ve yurtdışında oldukça verimli ve başarılı bir yıl geçirdiğimizi söyleyebilirim. 2023 yılına kadar, bağımsız yedek parça pazarında dünya lideri olma hedefimize doğru, sağlam adımlarla, kendimizden emin bir şekilde ilerlemeye devam etmekteyiz.

Hedeflerimize doğru adım adım yürürken; değerlerimizden, ilkelerimizden ve prensiplerimizden de asla ödün vermeyeceğiz. İnsan odaklı, kalite öncelikli misyonumuz doğrultusunda; müşterilerimizle, çalışanlarımızla, paydaşlarımızla güçlü bir bağ kurmaya gayret gösteriyoruz.

Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki, başarıya ulaşmanın asıl sırrı; bizi oluşturan, bizi bir arada tutan, bizi geliştiren, bizi büyüten tüm unsurların memnuniyetini ve gülümsemesini sağlamaktır.

Başarılı ve yetenekli yönetim kadromuzla, donanımlı çalışanlarımızla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla hedef kitlemize ulaşıp, Aktaş Holding'in kurumsal değerini hep birlikte zirveye taşıyacağımıza inancım tam...

Sevgi ve Saygılarımla,
Şahap Aktaş / Aktaş Holding Yönetim Kurulu BaşkanıSami Erol
Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO
Çok değerli iş ortaklarımız, kıymetli çalışanlarımız;

Aktaş Holding olarak kurulduğumuz günden beri 'sürdürülebilir verimlilik', 'değer yaratma' ve 'sürdürülebilir büyüme' misyonu doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bilgi toplumunun egemen olduğu günümüz dünyasında, yaşanan her türlü değişim sürecine ayak uydurup, kurumsal değerlerimize de sahip çıkarak, küresel piyasada Aktaş markasını zirveye taşıma hedefindeyiz.

"Yenilikçi" anlayışıyla, ülkemizde ve dünyada bağımsız yedek parça pazarında söz sahibi firmalardan biri olan Aktaş Holding, kurumsal yönetim anlayışının en temel unsurları olan doğru, güvenilir, şeffaf, hesap verebilir, adil ve sorumlu bir yönetim anlayışı ile doğduğu yer olan Bursa'ya ve Türkiye'ye değer katmayı sürdürüyor.

Yanı sıra; sürdürülebilir başarı ilkesi doğrultusunda yapmış olduğumuz AR-GE çalışmaları ve projelerle de Aktaş markasının itibarını her geçen gün güçlendirirken, büyük önem verdiğimiz sosyal sorumluluk çalışmalarımızla da içerisinde yaşadığımız topluma değer katma çabası içerisindeyiz.

1938 yılında kurulan Aktaş Holding, bugün 6 kıtada 90'dan fazla ülkede ürünleri satılan, 6 ülkedeki üretim ve dağıtım tesisleri ile birlikte, sektörün global oyuncularından birisi haline geldi. Burada asıl önemli olan ve her fırsatta belirttiğimiz konu ise: "Sürdürülebilirlik"...

2023 yılına kadar hedefimiz; dengeli bir şekilde risk yönetimine odaklanarak, karlılık içerisinde büyümemizi sürdürmek olacaktır. Akılcı bir planlamayla, doğru ve stratejik hamleler yaparak, istikrarlı büyüme sürecini devam ettirmek istiyoruz.

Aktaş Holding, geçmişte olduğu gibi gelecekte de hedef kitlesine yönelik ihtiyaçlara çözüm bulma noktasında çalışmalarını aynı azim ve gayretle sürdürecektir. Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyle, Türkiye'nin 2023 vizyonuna paralel olarak yürüttüğümüz vizyonumuz doğrultusunda, emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

Saygılarımla,
Sami Erol / Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO