PDF Katalog içinnn tıklayınız.
Lineflex Bayilik Başvurusu
TR / EN
Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'nun Mesajı


Ana Sayfa / Hakkımızda
Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'nun Mesajı


İlknur Aktaş
Yönetim Kurulu Başkanı

Aktaş Holding'in Kıymetli Paydaşları,


Sektörün en önemli markalarından biri olan şirketimiz, ileriye dönük büyük hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Sürekli gelişimi ve dönüşümü esas alan kurumsal yapımız, ihracat odaklı üretim modelimiz, teknoloji öncelikli modern altyapımız ve inovatif düşünce yapımız sayesinde, gelecek yolculuğumuzu tüm hızıyla sürdürüyoruz.

Şirketimiz, kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği yenilikçi ve değişim odaklı hizmet anlayışını, sektörün dünya lideri olma hedefi doğrultusunda her geçen gün geliştirmeye devam ederken, ülkemiz ve tüm insanlık için değer üretmeye odaklanmış durumda...

Öyle ki, 'üreterek büyüyecek' olan Türkiye'nin kalkınması ve gelişmesi noktasında elimizden gelen sorumluluğu üstlenmeye devam ederken, içinde bulunduğumuz topluma da en yüksek düzeyde katma değer sağlama hedefindeyiz.

Ve bu topraklarda doğup büyümüş bir marka olarak, ileri teknoloji imkanlarıyla donatılmış yenilikçi ve yüksek kalitede ürünlerimizi bugün, dünyanın dört bir yanına 'Türk markası' gururuyla ihraç ediyor olmanın mutluluğunu da ayrıca yaşıyoruz.
Diğer yandan, büyük önem verdiğimiz sosyal sorumluluk çalışmaları ve yaşadığımız topluma değer katacak faaliyetleri tek çatı altında bir araya getirmek amacıyla, 2010 yılında hayata geçirdiğimiz Aktaş Eğitim Vakfı'mız aracılığıyla da 'toplumla bütünleşme' noktasında çok önemli işlere imza atmayı sürdürüyoruz.

Amacımız, tüm bu çalışmaları sürdürülebilir kılmaya devam ederek, Aktaş Holding'in vizyonunu ve misyonunu gelecekte de en iyi şekilde temsil edebilmektir.

Bu anlamda, bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de Aktaş Holding'in kurum kültürünün önemli bir parçası olan 'değer yaratma' önceliğiyle çalışmalarımızı şekillendirmeye devam edeceğiz.


Saygı ve sevgilerimle,İskender Ulusay
Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı

Çok Değerli Aktaş Holding Paydaşları,

Sektöründe dünyanın en büyük oyuncularından biri olan şirketimiz, yenilikçi ve verimlilik esaslı ürünler geliştirmeye devam ederek, ülkemizi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmeyi sürdürüyor.

1938 yılında küçük bir atölye olarak temelleri atılan şirketimiz, o günden bu yana adım adım büyüyerek, bugün itibariyle bağımsız yedek parça grubunda dünyanın en geniş ürün gamına sahip marka olmanın ayrıcalığını yaşıyor.

Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Aktaş Holding, dünyanın dört bir yanına uzanan geniş yapılanması sayesinde, hızla değişkenlik gösteren küresel müşteri taleplerine en iyi ve etkin şekilde yanıt verebilecek güçtedir.

Kurulduğu günden bu yana, yenilikçiliği ve kaliteyi paydaşlarıyla buluşturma gayreti içerisinde olan şirketimiz, Ar-Ge ve inovasyona yönelik çalışmalarıyla da sektöre önemli değerler kazandırmayı başarmıştır.

Tabii şirketimiz için hedefler hiç bitmiyor. Hep daha iyisi ve mükemmeli hedefleyerek, içerisinde yaşadığımız topluma en yüksek düzeyde katma değer sağlayabilmek temel önceliklerimizden biri.

Neticede sektörün global markası olarak, sahip olduğumuz sorumlulukların bilincinde hareket ediyor ve kendimizi daima geleceğe hazırlıyoruz.

Tüm çalışmalarında sürdürülebilir başarı odağında gerçekleştiren şirketimiz, geleceğin teknolojilerini günümüzle buluşturan çalışmalara da imza atarak, "tercih edilen" marka olmayı başarmaktadır.

Bu noktada, vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde sadece bugün için çözüm sağlamakla yetinmeyerek, her koşulda geleceği düşünüyoruz.

80 yıllık hikayesi ve değerlerin öncelikli olduğu bir yapıyla bugünlere ulaşan Aktaş Holding'i, hak ettiği noktalara doğru emin adımlarla taşımak için de var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Çünkü Aktaş Holding, hep daha iyisini başarabilecek potansiyele fazlasıyla sahip...

Saygılarımla,